Talijanska organizacija dostavila pomoć Caritasu Vrhbosanske nadbiskupije

Organizacija Associazione di volontariato A Braccia Aperte con Maria Onlus u petak 9. veljače 2018. dostavila je humanitarnu pomoć Caritasu Vrhbosanske nadbiskupije.

Organizacija je to iz talijanske pokrajine Torino koja već dulji niz godina pomaže pojedince i ustanove u Bosni i Hercegovini. Na poseban način povezani su s Međugorjem, ali i s drugim krajevima u Bosni i Hercegovini – posebno u istočnoj Bosni gdje usmjeravaju veliki dio svoje pomoći.

Caritasu Vrhbosanske nadbiskupije su za potrebe pučkih kuhinja u Sarajevu i Zenici donirali prehrambene proizvode (riža, tjestenina, ulje, šećer).

Zahvalni smo prijateljima iz Associazione di volontariato A Braccia Aperte con Maria Onlus na uočavanju naših potreba i svoj pomoći koju upućuju Caritasu Vrhbosanske nadbiskupije.